Jestem w Związku

Ty też jesteś w Związku, więc dobrze by było, żebyś coś o tym Związku wiedział. Tu publikujemy informacje, które są istotne dla większości członków ZHP. Znajdziesz tu wiadomości na temat tego, co aktualnie dzieje się w naszej organizacji.

Niezwyczajni po raz ósmy

Radosław Rosiejka / 28.11.2018

Trzy, dwa, jeden… i ruszyli! Stop! Jeszcze nie! Kandydatów na „Niezwyczajnych 2018” można zgłaszać dopiero od poniedziałku 3 grudnia. Jednak już teraz wiadomo co nieco o ósmym plebiscycie instruktorów ZHP.

Czytaj więcej

Bądźcie częścią drużyny

Wojciech Pietrzczyk / 21.10.2018

Gdyby Wędrownicza Watra nie miała w sobie czegoś wyjątkowego, to już dawno zabrakłoby ludzi, którzy chcą ją tworzyć. Tymczasem ona ma się dobrze, cały czas ewoluuje, zaskakuje, ale przede wszystkim odbywa się z zaskakującą regularnością.

Czytaj więcej

Poznajmy się! Zuzanna Ogrodnik

Justyna Gromek / 07.10.2018

Chcemy swoją pracą pokazywać jak działać wędrowniczo i dawać wsparcie z tego zakresu ludziom, którzy nie mają go w hufcach. Ten rok będzie dla nas pod znakiem kształcenia – wyjaśnia nam kierowniczka Referatu Wędrowniczego Chorągwi Śląskiej.

Czytaj więcej

Służba druhu

Ewa Grabek / 30.09.2018

Primus Inter Pares i służba – to często powtarzane wędrownicze pojęcia. Jednak, nie zdajemy sobie sprawy czym jest służba. O niej właśnie oraz o Primus Inter Pares rozmawiali uczestnicy Konferencji Metodycznej „Wyzwania”.

Czytaj więcej
Strona 1 z 2112345678910...20...Ostatnia »