Jestem w Związku

Ty też jesteś w Związku, więc dobrze by było, żebyś coś o tym Związku wiedział. Tu publikujemy informacje, które są istotne dla większości członków ZHP. Znajdziesz tu wiadomości na temat tego, co aktualnie dzieje się w naszej organizacji.

Poznajmy się! Zuzanna Ogrodnik

Justyna Gromek / 07.10.2018

Chcemy swoją pracą pokazywać jak działać wędrowniczo i dawać wsparcie z tego zakresu ludziom, którzy nie mają go w hufcach. Ten rok będzie dla nas pod znakiem kształcenia – wyjaśnia nam kierowniczka Referatu Wędrowniczego Chorągwi Śląskiej.

Czytaj więcej

Służba druhu

Ewa Grabek / 30.09.2018

Primus Inter Pares i służba – to często powtarzane wędrownicze pojęcia. Jednak, nie zdajemy sobie sprawy czym jest służba. O niej właśnie oraz o Primus Inter Pares rozmawiali uczestnicy Konferencji Metodycznej „Wyzwania”.

Czytaj więcej

Zlot konferencyjny

Tomasz Detlaf / 26.08.2018

Odbywające się na zlocie konferencje zgromadziły wielu instruktorów, również spoza ZHP. Choć przedstawiono lub wypracowano wiele konstruktywnych pomysłów, to nie obyło się bez ideologicznych wycieczek i personalnych ataków. Niestety.

Czytaj więcej

Łowcy w śmietnikach

Radosław Rosiejka / 22.08.2018

Dwóch instruktorów po zakończeniu zlotu ZHP wpadło na nietypowy pomysł. Gdy wyjechali już uczestnicy i część kadry postanowili wybrać się na łowy. Zajrzeli do zlotowych śmietników i to co mogli zabrali ze sobą do domu.

Czytaj więcej
Strona 1 z 2012345678910...20...Ostatnia »