Kim jesteśmy?

Na Tropie to internetowy magazyn wędrowniczy, czyli portal tworzony przede wszystkim z myślą o wędrownikach i instruktorach Związku Harcerstwa Polskiego. Ale jeśli będzie nas też czytał ktokolwiek inny, to oczywiście nie szkodzi.

Jesteśmy tym, kim są nasi czytelnicy – wędrownikami i instruktorami. Mieszkamy w różnych częściach Polski, robimy w harcerstwie różne rzeczy, a poza harcerstwem jeszcze różniejsze. Nikt nam za pracę w Na Tropie nie płaci, a jednak ciągle to robimy. Bo fajnie jest robić coś dla innych, przy okazji mając z tego dla siebie coś bardzo ważnego – satysfakcję.

Widujemy się na intensywnych spotkaniach redakcji, czasem na jakichś warsztatach, zlotach, czasem w górach, czasem nad morzem, czasem na czyjejś działce. Najważniejszą imprezą w ciągu roku, na której zawsze staramy się wystawić silną ekipę, jest Wędrownicza Watra, czyli największy zlot wędrowników w Polsce.

Lubimy się!

Jeśli chcesz do nas dołączyć – zajrzyj na WSPÓŁPRACA.