Redakcja

Radosław Rosiejka redaktor naczelny, szef działu Felietony Przez dwa lata drużynowy drużyny wędrowniczej w Hufcu „Piast” Poznań-Stare Miasto. Lubi jeździć na rowerze i słuchać muzyki, ale nie robi tego równocześnie.
Justyna Sankowska
zastępczyni redaktora naczelnego, szefowa działu Na Tropie Kultury Studentka pierwszego roku prawa własności intelektualnej i nowych mediów, pasjonatka teatru, lubi odpoczywać na górskich szlakach, a w przyszłości chce produkować i organizować artystyczne przedsięwzięcia.
Tomasz Detlaf szef działu Ważny Trop

W harcerstwie głównie działa na rzecz wychowania duchowego. Pasjonuje się filozofią, nauczaniem innych i wszystkim co leży na styku różnych dziedzin. Licealny mat-inf, który teraz studiuje na Międzyobszarowych Indywidualnych Studiach Humanistycznych i Społecznych UW. Gdyby miał opisać to, co lubi najbardziej, to byłoby to zadawanie pytań i szukanie odpowiedzi.

Patrycja Kiryluk szefowa działu Instruktorski Trop

przewodnicząca Gdańskiego Harcerskiego Kręgu Akademickiego „Flavio Note”, rozpoczyna przygodę ze studiami doktoranckimi. Uwielbia wzajemność oddziaływań, ciszę muzeów, kolor fioletowy i podróże koleją.

Maria Korcz szefowa działu Na Tropie Środowisk

Drużynowa 93 Poznańskiej Drużyny Wędrowniczej, studentka ekonomii, w Na Tropie szefowa działu Na Tropie Środowisk.

Agnieszka Powierska autorka Oddana metodyce wędrowniczej instruktorka wywodząca się z Poznańskiej „Czarnej Trzynastki” i Hufca Poznań „Siódemka”. Lubi pisać o różnych sprawach, ale na pewno nie o sobie.
Joanna Jas autorka Studiuje na pierwszym roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Z pasją oddaje się podróżom, nie wyobraża sobie życia bez muzyki, zwłaszcza wykonywanej na żywo. Uwielbia żeglarstwo, vaporwave i Skandynawię.
Agnieszka Pawlik
autorka zastępczyni Namiestnika Starszoharcerskiego w Hufcu Beskidzkim. Mieszka w Bielsku-Białej, a studiuje w Katowicach. Uwielbia podróżować, czytać książki i zastanawiać się dlaczego ludzie nie oglądają wartościowych filmów oraz seriali, a przede wszystkim odkrywać jak najwięcej z otaczającego ją świata.
Hela Koralewska  korektorka Studentka II roku polonistyki-komparatystyki na UJ w Krakowie, w niedalekiej przyszłości może czegoś jeszcze. Prowadzi 13 Drużynę Wędrowniczą „Bonawentura” w Brzegu, kocha harcerstwo, metodę i wszystkie wyzwania z tym związane.
Paweł Piaskiewicz webmaster Fotograf i webmaster. Robi dużo zdjęć, słucha trochę mniej muzyki. Jak zostaje mu trochę czasu, hobbystycznie pracuje w pewnej firmie IT.
Marta Tittenbrunn
autorka Magister filologii polskiej. Interesuje się językiem i bieganiem, więc zawodowo zajmuje się pisaniem o bieganiu. Najbardziej lubi startować w górach.
Maciej Pietrzczyk autor Student warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej. Kiedyś koszykarz, dzisiaj celuje w biegi na (coraz) dłuższe dystanse. Zapalony żeglarz i instruktor Hufca Kielce-Miasto. Wywodzi się z 33 Kieleckiej Harcerskiej Drużyny Żeglarskiej „PASAT” oraz 75 Kieleckiej Drużyny Harcerskiej. Jeśli trzeba, wspomaga jednostkę OSP z rodzinnej miejscowości, a rytm życia wyznacza według muzyki Marka Knopflera.
Rafał Derkacz autor Obecnie student aktorstwa na Wydziale Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej w Białymstoku, co determinuje jego całe życie prywatne i zawodowe. Harcersko – współpracuje z Wydziałem Zuchowym GK, a prywatnie czyta dobre książki, ogląda jeszcze lepsze spektakle i tonie w morzu świetnego malarstwa impresjonizmu.