Redakcja

Radosław Rosiejka redaktor naczelny, szef działu Ważny Trop Przez dwa lata drużynowy drużyny wędrowniczej w Hufcu „Piast” Poznań-Stare Miasto. Lubi jeździć na rowerze i słuchać muzyki, ale nie robi tego równocześnie.
Marta Tittenbrunn
autor Magister filologii polskiej. Interesuje się językiem i bieganiem, więc zawodowo zajmuje się pisaniem o bieganiu. Najbardziej lubi startować w górach.
Paweł Piaskiewicz Webmaster Fotograf, webdesigner. Słucha dużo muzyki, robi trochę mniej zdjęć. Jak zostaje mu trochę czasu, hobbystycznie pracuje w pewnej dużej koprporacji.
Kasia Świejkowska fotoedycja Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UMK w Toruniu, harcersko – prowadzi drużynę wędrowniczą i jest komendantką jednego z toruńskich szczepów.  Nie lubi mieć wolnego czasu, ale nie potrafi odmówić popołudnia z herbatą, kocem i filmem.
Piotr Górniak szef działu Jestem w Związku Drużynowy 335 KDSH „Niewidzialni” i członek komendy szczepu „Tęczowy” z hufca Kraków – Nowa Huta. Student Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Miłośnik książek, rosołu i biegania.
Maciej Pietrzczyk szef działu Na Tropie Kultury Student warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej. Kiedyś koszykarz, dzisiaj celuje w biegi na (coraz) dłuższe dystanse. Zapalony żeglarz i instruktor Hufca Kielce-Miasto. Wywodzi się z 33 Kieleckiej Harcerskiej Drużyny Żeglarskiej „PASAT” oraz 75 Kieleckiej Drużyny Harcerskiej. Jeśli trzeba, wspomaga jednostkę OSP z rodzinnej miejscowości, a rytm życia wyznacza według muzyki Marka Knopflera.
Agnieszka Powierska szef działu Wyjdź w Świat Oddana metodyce wędrowniczej instruktorka wywodząca się z Poznańskiej „Czarnej Trzynastki” i Hufca Poznań „Siódemka”. Lubi pisać o różnych sprawach, ale na pewno nie o sobie.
Patrycja Kiryluk szef działu Instruktorski Trop Członkini Gdańskiego Harcerskiego Kręgu Akademickiego „Flavio Note”. Dyplomowany historyk sztuki, lubi się uśmiechać i podróżować.
Rafał Derkacz  autor Obecnie student aktorstwa na Wydziale Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej w Białymstoku, co determinuje jego całe życie prywatne i zawodowe. Harcersko – współpracuje z Wydziałem Zuchowym GK, a prywatnie czyta dobre książki, ogląda jeszcze lepsze spektakle i tonie w morzu świetnego malarstwa impresjonizmu.
Justyna Sankowska autor Uczennica liceum na profilu mat-pol, zakochana w teatrze i poszukująca chwili wytchnienia w górach. Drużynowa 18 Próbnej Olsztyńskiej Drużyny Wędrowniczej. Najbardziej odpoczywa w tzw. stanie „wiecznej podróży”, między miastami Polski.
Weronika Duch korekta Studentka III roku dziennikarstwa i krytyki medialnej na UŁ, jednak swojej przyszłości nie wiąże z mediami. Chciałaby pracować jako przedszkolanka, a jeśli się nie uda, założy własną cukiernię i kawiarnię. Hołduje poprawnej polszczyźnie, kocha książki, dla swojego relaksu i przyjemności innych piecze. Wciąż poszukuje idealnego przepisu na swoje życie.
Hela Koralewska  korekta Studentka II roku polonistyki-komparatystyki na UJ w Krakowie, w niedalekiej przyszłości może czegoś jeszcze. Prowadzi 13 Drużynę Wędrowniczą „Bonawentura” w Brzegu, kocha harcerstwo, metodę i wszystkie wyzwania z tym związane.