XXVII Harcerski Rajd MARZANNA 2011

Archiwum / 13.02.2011

marzannaNie wiecie co zrobić, aby zima odeszła jak najszybciej w niepamięć i chcecie przywitać wspólnie z innymi harcerzami słoneczną wiosnę? Mamy na to radę! XXVII Harcerski Rajd „Marzanna 2011”, który odbędzie się w Legnicy to wspaniała okazja, aby połączyć te dwie rzeczy.

Do Legnicy zawitają zuchy, harcerze i wędrownicy z całej Polski, którzy będą mięli okazję bawić się na jednej z trzech tras. Zuchy w tym roku będą uczestniczyć w ZUCH ART FESTIWALU, podczas którego odbędą się najróżniejsze warsztaty teatralne, taneczne
i muzyczne. Nie zabraknie także wielkich gali i czerwonych dywanów! Harcerze natomiast przeniosą się do 1864 roku i zawalczą na Dzikim Zachodzie o wpływy w swoim miasteczku. To także świetna okazja do pośpiewania czy potańcowania w rytm muzyki country. Harcerze starsi i wędrownicy w tym roku mają zamiar ustanowić nowe rekordy w takich dyscyplinach jak: połykanie mieczy, bieganie po rozżarzonym węglu, skakanie po krokodylach, strzyżenie pudli francuskich czy „Ju Ken dens”. Tym razem tanecznym krokiem w stylu Bollywood postarają się nie przestraszyć wiosny.

Jeśli tylko jesteście przybocznymi lub drużynowymi drużyn czy gromad, albo po prostu macie sami chęć pobawić się w doborowym towarzystwie, „Marzanna” jest miejscem dla Was! Pakujcie plecaki i do zobaczenia na harcerskim szlaku!

Podstawowe informacje:

Kiedy: 18-20 marca 2011 roku
Gdzie: Legnica (woj. dolnośląskie)
Zgłoszenia: wraz z wpłatami do 6 marca
Cena: 30 zł/os
Organizator: Hufiec ZHP Legnica, Chorągiew Dolnośląska

Więcej informacji oraz regulamin rajdu znajdziecie na stronie internetowej hufca: www.legnica.zhp.pl