Jeśli chcą to OK

Archiwum / 1. DSH „NS” Wędrowcy / 30.06.2012

Znają nas z wysokich, przystojnych, uczynnych druhów- 1. DSH „NS” Wędrowcy, V Szczep DH „NS”w Stemplewie.

Powstaliśmy 22 lutego 2011r.

Jesteśmy drużyną, bo drużynowa zaraża nas swoją pasją.

Najfajniejszy był biwak żeglarski.

Jesteśmy wyjątkowi, bo jesteśmy razem i się coraz bardziej rozumiemy.

Wyczyn dla nas to każdy pierwszy krok.

Nasi weterani obecnie pełnią funkcje, są z tego dumni, a inni im zazdroszczą i marzą, że może kiedyś …

Nie możemy sobie poradzić ze strachem przed czymś nowym.

Smak sukcesu poczuliśmy, gdy zostaliśmy doceniani na Ogólnopolskim Zlocie DH „NS” w Stemplewie przez ludzi, którym pomagaliśmy z własnej woli.

Rodzice mówią o nas „po co im to, ale jeśli chcą to OK…”

Powiedzonko, które tylko my rozumiemy : „co by było, gdyby…?”

Największy oryginał w drużynie to Aneczka ”Drepeczka”, która miała problem z nadążaniem za nami, a teraz na rajdach nie możemy jej dogonić.

Znają nas z wysokich, przystojnych, uczynnych druhów.

Najważniejszy wyjazd w roku to biwak żeglarski.

Nie wyobrażamy sobie drużyny bez drużynowej, bo pomaga nam przekraczać granice własnych słabości, motywuje nas i wierzy w nasze możliwości.

Najczęściej opowiadana anegdota: pseudonim R. Baden-Powella – „Bodzio”

Nasze miejsce jest w Stemplewie.

Jesteśmy świetni w swoim gronie.

Poznasz nas po wysokim przybocznym, dzierżącym w dłoni proporzec drużyny z „Wielką stopą”.

Ankieta została uzupełniona przez drużynę podczas zbiórki harcerskiej  31.05.2012r. Dziękujemy, bo mieliśmy przy tym sporo zabawy, a humor nam dopisywał.

Drużynowa- pwd. Anna Kośla