Na Tropie Środowisk

Jednym z najważniejszych celów Na Tropie jest pokazywanie tego, co dobrego dzieje się w polskim wędrownictwie. I tu jest miejsce właśnie na to. Przedstawiamy środowiska, które są warte uwagi. Robisz ze swoim środowiskiem coś, co jest ważne, duże, zauważalne i godne zapamiętania? I chcesz to pokazać całej Polsce? Napisz koniecznie na [email protected]!

Odrzański Spływ Wiosenny

Katarzyna Lesiak / 26.05.2023

Wiedzieliście, że o tej porze roku na wodnych szlakach Śląska można spotkać nie jednego, ale setki harcerzy? Są to uczestnicy Odrzańskiego Spływu Wiosennego, organizowanego od wielu lat przez Chorągiew Śląską.

Czytaj więcej

W Krakowskiej jest najlepsza!

Kamila Tracz / 13.04.2023

Słyszeliście kiedyś o 48 Drużynie Wędrowniczej „Północ” im. Sophie Scholl z Andrychowa? To właśnie ich drużynowa w lutym 2023 została laureatką plebiscytu TADEK na najlepszych instruktorów Chorągwi Krakowskiej w kategorii „Drużynowy wędrowniczy”.

Czytaj więcej

Harcerski LARP

Katarzyna Lesiak / 06.04.2023

Szukacie nietuzinkowego rajdu dla swojej drużyny? A może jesteście spragnieni innych harcerskich doświadczeń niż te klasyczne, przywołujące na myśl aromat zupki chińskiej i kominek w szkolnej sali? Sprawdźcie „Chimerę”!

Czytaj więcej