Współpraca

W Na Tropie staramy się pokazywać wędrowników z całego kraju. Dlatego jeśli chcesz przedstawić swoje środowisko, pokazać całej Polsce fajną akcję, ciekawą imprezę, zaprosić na jakieś wydarzenie, masz pomysł na fajną zbiórkę, kurs lub warsztaty dla wędrowników bądź instruktorów – napisz do nas! Wyślij maila na [email protected].

Chcesz po prostu coś dla nas napisać? Masz takie zadanie w próbie albo ta chęć płynie zwyczajnie z głębi serca? Świetnie. Napisz do nas – razem wybierzemy temat i gatunek tekstu, który napiszesz. Możesz napisać prawie o czymkolwiek, ale najpierw zgłoś taką chęć.

Chcesz dołączyć do redakcji Na Tropie?

Wszelkie zgłoszenia należy przesyłać na [email protected], wpisując w temacie nazwę „stanowiska”. Przypominamy, że praca w Na Tropie opiera się o zasady wolontariatu – nikt tu nie dostaje wynagrodzenia.

Kogo aktualnie szukamy:

AUTOR

Szukamy osób, które chcą się na stałe związać z redakcją i regularnie wspierać ją swoimi tekstami – w wybranym przez siebie dziale lub bez konkretnego przydziału. Na początku.

WSPÓŁPRACA W DZIALE WYJDŹ W ŚWIAT

Szukamy osoby, która wesprze szefa działu WwŚ swoim obeznaniem w zagranicznych imprezach i akcjach harcerskich. Potrzebny nam jest człowiek, który interesuje się tym, co fajnego harcerskiego/skautowego dzieje się poza Polską.

WSPÓŁPRACA W DZIALE JESTEM W ZWIĄZKU

W ZHP dzieje się dużo, wiadomo. Dlatego potrzebujemy kogoś, kto razem z naszym dzielnym szefem działu będzie śledził bieżące wydarzenia i wychwytywał te ciekawe dla wędrowników i instruktorów. Potrzebujemy też osoby, która mocno „siedzi w harcerstwie”, będzie podsuwać pomysły na teksty związane z naszą organizacją i z dokonującymi się w niej zmianami.

KOREKTOR

Potrzebujemy osoby, która zna się na przecinkach, dużych i małych literach, miała same szóstki z ortografii, ale też wie, co to pleonazm i oksymoron. Szukamy człowieka, który będzie poprawiał teksty po naszych autorach i wyprostuje wszystkie koślawe zdania.

TWÓRCA MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH

Chodzi przede wszystkim o grafiki i filmy. Szukamy osób, które mogłyby swoimi umiejętnościami, pomysłami i sprzętem wesprzeć dział promocji oraz tworzyć materiały na różnych zlotach i wydarzeniach (na których jesteśmy lub nie).

CZŁONEK DZIAŁU PROMOCJI

Szukamy osób chcących wesprzeć działania promocyjne Na Tropie. Czyli osób z głowami pełnymi pomysłów – w jaki sposób, gdzie i komu zakomunikować, że Na Tropie istnieje i jest fajne.