Redakcja

Radosław Rosiejka redaktor naczelny, szef działu Felietony instruktor Zespołu Wędrowniczego WWM GK ZHP oraz Wydziału Komunikacji i Promocji GK ZHP, przez dwa lata drużynowy drużyny wędrowniczej w Hufcu „Piast” Poznań-Stare Miasto. Lubi jeździć na rowerze i słuchać muzyki, ale nie robi tego równocześnie.
Maria Korcz zastępczyni redaktora naczelnego, szefowa Na Tropie Kultury Drużynowa 93 Poznańskiej Drużyny Wędrowniczej, studentka ekonomii, w Na Tropie szefowa działu Na Tropie Środowisk.
Tomasz Detlaf szef działu Ważny Trop

W harcerstwie głównie działa na rzecz wychowania duchowego. Pasjonuje się filozofią, nauczaniem innych i wszystkim co leży na styku różnych dziedzin. Licealny mat-inf, który teraz studiuje na Międzyobszarowych Indywidualnych Studiach Humanistycznych i Społecznych UW. Gdyby miał opisać to, co lubi najbardziej, to byłoby to zadawanie pytań i szukanie odpowiedzi.

Maria Radkowska szefowa działu
Wyjdź w Świat

patrolowa patrolu wędrowniczego „Granaty”, należącego do 2 Drużyny Harcerskiej „Mimo wszystko” im. płk. Jana Piwnika „Ponurego”. Członkini zespołu promocji Hufca Krosno. Lubi szpinak i interesuje się polityką.

Patrycja Kiryluk autorka

przewodnicząca Gdańskiego Harcerskiego Kręgu Akademickiego „Flavio Note”, rozpoczyna przygodę ze studiami doktoranckimi. Uwielbia wzajemność oddziaływań, ciszę muzeów, kolor fioletowy i podróże koleją.

Agnieszka Pawlik
autorka zastępczyni Namiestnika Starszoharcerskiego w Hufcu Beskidzkim. Mieszka w Bielsku-Białej, a studiuje w Katowicach. Uwielbia podróżować, czytać książki i zastanawiać się dlaczego ludzie nie oglądają wartościowych filmów oraz seriali, a przede wszystkim odkrywać jak najwięcej z otaczającego ją świata.
Małgorzata Rosińska
korektorka
Hela Koralewska  korektorka Studentka II roku polonistyki-komparatystyki na UJ w Krakowie, w niedalekiej przyszłości może czegoś jeszcze. Prowadzi 13 Drużynę Wędrowniczą „Bonawentura” w Brzegu, kocha harcerstwo, metodę i wszystkie wyzwania z tym związane.
Paweł Piaskiewicz webmaster Fotograf i webmaster. Robi dużo zdjęć, słucha trochę mniej muzyki. Jak zostaje mu trochę czasu, hobbystycznie pracuje w pewnej firmie IT.
Jakub Malczewski
twórca aplikacji mobilnej Na Tropie komendant XXII Szczepu im. E.T. Setona w Hufcu „Piast” Poznań–Stare Miasto. Doświadczenie zdobywał jako drużynowy 157 PDH oraz namiestnik harcerski. Zajmuje się programowaniem przez większość życia, a od kilku lat robi to zawodowo. Po godzinach interesuje się informatyką kwantową, aplikacjami mobilnymi oraz… podatkami.
Maciej Pietrzczyk autor Kiedyś koszykarz, dzisiaj celuje w biegi na (coraz) dłuższe dystanse. Zapalony żeglarz i instruktor Hufca Kielce-Miasto. Wywodzi się z 33 Kieleckiej Harcerskiej Drużyny Żeglarskiej „PASAT” oraz 75 Kieleckiej Drużyny Harcerskiej. Jeśli trzeba, wspomaga jednostkę OSP z rodzinnej miejscowości, a rytm życia wyznacza według muzyki Marka Knopflera.
Rafał Derkacz autor Obecnie student aktorstwa na Wydziale Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej w Białymstoku, co determinuje jego całe życie prywatne i zawodowe. Harcersko – współpracuje z Wydziałem Zuchowym GK, a prywatnie czyta dobre książki, ogląda jeszcze lepsze spektakle i tonie w morzu świetnego malarstwa impresjonizmu.
Justyna Sankowska autorka studentka prawa własności intelektualnej i nowych mediów, pasjonatka teatru, lubi odpoczywać na górskich szlakach, a w przyszłości chce produkować i organizować artystyczne przedsięwzięcia.
Marta Tittenbrunn autorka Magister filologii polskiej. Interesuje się językiem i bieganiem, więc zawodowo zajmuje się pisaniem o bieganiu. Najbardziej lubi startować w górach.