Będzie bujało!

Archiwum / Magdalena Grześkowiak / 30.06.2012

logo-watra

Spotkamy się na Wędrowniczej Watrze. I już się do niej przygotowujemy. Tutaj mały przedsmak naszych planów. Parafrazując klasyków – bądźcie gotowi!

 

Polowa Redakcja

Codziennie nowa dawka newsów wprost z miasteczka zlotowego. Najświeższe informacje o tym, co będzie dziać się na Watrze, rozmowy z ciekawymi ludźmi i relacje z wydarzeń w kompaktowej, papierowej formie.

Strefa Korespondentów

Na czas WW nasza gazeta zmienia się w przestrzeń do wartkiej relacji i dyskusji, której częścią jesteście Wy sami! Dajemy Wam możliwość donoszenia najciekawszych informacji z frontu walki z puszką turystycznej i z pokonania dziesiątego kilometra. Będziecie mogli pozdrowić ładną Anię z trasy trzeciej i czekać, aż cud Ania napisze, że też pozdrawia. Przygotowujemy do tego celu specjalną platformę – a Wy czekajcie na instrukcje. Nie może zabraknąć w tej narracji Waszego głosu.

Dziennikarski Inkubator

Chcesz pracować w redakcji, ale dotychczas jakoś nie miałeś okazji się sprawdzić? Nie masz pomysłu na to, jak zacząć swoją przygodę z dziennikarstwem? Pojedź z nami na zlot! Zobacz, jak pracuje polowa redakcja, wchodź z legitymacją prasową na wszystkie zajęcia, rób zdjęcia, kręć video, a to wszystko pod okiem naszych redaktorów. Czas na zgłoszenia to 15 lipca. Piszcie maila na [email protected]!

Wybujałe miasteczko

To, że dobrą prasę czytać trzeba w przyjemnym cieniu drzew, wiemy nie od dziś. Dlatego, aby zapewnić Wam idealne warunki do lektury papierowego Na Tropie, wznosimy hamakowe miasteczko.

Tuba Na Tropie

W cyklu debat wędrowniczych Tuba – jak zwykle rozmowa o dylematach Związku. Szukajcie więcej informacji na ten temat już niebawem – na naszym fanpage’u.

Ponadto pakowanie sukienek do plecaków, sesje zdjęciowe i kilka niespodzianek, których zdradzić nam jeszcze nie wolno.

Magdalena Grześkowiak – Redaktor naczelna Na Tropie, członek Wydziału Wędrowniczego GK ZHP, studentka socjologii i kulturoznawstwa na UAM w Poznaniu. Pracuje w agencji reklamowej.