Harcerska Gra Decyzyjna „BUM!”

Wydarzenia / Aleksandra Bernat / 26.04.2014

Gra jest propozycją Wydziału Inspiracji i Poradnictwa Głównej Kwatery. Polega na wcieleniu się w służby porządkowe oraz instytucje publiczne podczas sytuacji kryzysowej.

Miejsce: Główna Kwatera ZHP (Warszawa)

Termin: 26 kwietnia 2014 r. (sobota), godz. 9.00-15.00

Termin zgłoszeń: 13 kwietnia (ankieta zgłoszeniowa tutaj http://tnij.org/gra_bum)

Koszt: 10 zł

Więcej informacji: Ola Nowak ([email protected])

A gdybyś tak stanął przed decyzjami, od których zależałoby życie nie tylko Twoje, ale całego społeczeństwa? Decyzjami, których nie da się cofnąć. Czy potrafiłbyś wtedy zachować zimną krew i racjonalny kierunek myślenia? Zgłoś się i sprawdź to!

Gra jest świetną okazją do ćwiczenia konsekwentnego podejmowania decyzji oraz ciekawym sposobem na spędzenie sobotniego dnia w harcerskim gronie.

Odbiorcami są: kadra i instruktorzy pracujący z tematyką bezpieczeństwa (np. kadra klubów ratowniczych, kadra służby porządkowej, kadra łącznościowa, drużynowi i kadra drużyn specjalnościowych itp.)

Aleksandra Bernat - drużynowa 4 DSH „Wilki” oraz uczennica 2 klasy liceum. Po godzinach lubi piec, gotować, jeździć na rowerze, obejrzeć dobry film oraz tworzyć coś z niczego.