Impuls planowania

Jestem w Związku / Piotr Górniak / 19.01.2015

Kto choć raz miał szansę brać się za harcerstwo od strony organizatora, ten wie, że bez planowania daleko nie zajdzie. Jeśli jednak opracowywanie planów nigdy nie było twoją mocną stroną, mamy coś dla ciebie! Właśnie temu zagadnieniu będzie poświęcona konferencja organizowana w tegoroczne walentynki.

impuls planuj w związku

Jak powiedział amerykański przedsiębiorca Jim Rohn: „Jeśli nie stworzysz własnego planu na życie, prawdopodobnie znajdziesz się w planie kogoś innego.” Nad kwestią planów i planowania pochylił się Wydział Inspiracji i Poradnictwa Głównej Kwatery. Poskutkowało to konferencją instruktorską „Impuls – planuj w związku”, która odbędzie się 14 lutego w Warszawie.

Całość będzie składała się z czterech części, z czego podczas dwóch uczestnicy będą pracowali nad wybranymi problemami w grupach. Do wyboru są dwa z trzech tematów:

• planowanie wydarzeń,
  • planowanie rozwoju w ramach grupy,
  • planowanie własnego rozwoju.

Jeżeli nie masz możliwości dotarcia do stolicy, będziesz mógł wziąć udział w konferencji poprzez relację online.

Więcej informacji: TUTAJ

Piotr Górniak - drużynowy 335 KDSH „Niewidzialni” i zastępca szefa HKR „Puls” z hufca Kraków – Nowa Huta. Prywatnie uczeń drugiej klasy liceum. W wolnym czasie czyta, biega, filozofuje i snuje plany napisania książki.