Na granicy

Archiwum / pwd. Marta Mużyło, Mateusz Cuske / 24.09.2006

Czy jesteście gotowi by przekroczyć granice? Nie tą w lesie, o zmroku z plecakiem wyładowanym kontrabandą ale tą tkwiącą w Was. Wszak na tym między innymi polega wędrowniczy szlak. Czy kiedykolwiek ta sztuka się Wam udała ? Nie?!

20-22 października w Widuchowej odbędzie się XVIII Rajd Pogranicza, gdzie granice te będziemy przekraczać! Organizatorzy rajdu wraz z Komendą Hufca Szczecin-Pogodno zapraszają wszystkie Zuchy, Harcerzy, Harcerzy Starszych i Wędrowników do udziału w Rajdzie. Zgłoście swój udział do 2 października.

Tradycją Rajdu Pogranicza jest to, iż odbywa się on w miejscowościach przygranicznych. Tym razem, uczestników rajdu będzie gościła Gmina Widuchowa, zakwaterowania udzieli nam Zespół Szkół w Widuchowej.

Tematem przewodnim tegorocznego rajdu jest hasło „Przekrocz granicę”. Rozumiemy je bardzo szeroko, dlatego chcemy żebyście podczas tych trzech dni zmierzyli się z własnymi słabościami, otworzyli się na problemy innych ludzi, pokazali waszą siłę walki.

Gotowi na przekroczenie granicy? Zapraszamy Was zatem do wspólnej harcerskiej zabawy!

W razie pytań prosimy o kontakt:
Szczegółowe informacje na stronie
www.przekroczgranice.prv.pl
Komendant rajdu: Maciej Grabowski

pwd. Marta Mużyło, Mateusz Cuske - instruktorzy ds. promocji i informacji XVIII Rajdu Pogranicza