Panel Badawczy ZHP

Wydarzenia / Piotr Górniak /

Ty. Tak, właśnie Ty. Chciałeś zostawić ZHP choć trochę lepszym, niż go zastałeś (podobieństwo do BP nieprzypadkowe)? Odpowiedź brzmi „tak”? Super, jesteś jednym z adresatów tego przedsięwzięcia.

pikczer ;p

Panel badawczy, jak oficjalnie by to nie brzmiało, to świetna inicjatywa Zespołu Badań i Analiz Głównej Kwatery. Polega ona na internetowym ankietowaniu członków ZHP − harcerzy i harcerek. Oczywiście, jeśli tylko wcześniej zechcą się zapisać przez panel.zhp.pl/. Po jakimś czasie na maila zaczną przychodzić linki do ankiet, których wyniki później opublikuje Główna Kwatera. A przede wszystkim wyciągnie z nich wnioski.

Co będzie badane? Twoja opinia o tym, jak aktualnie funkcjonuje Związek. Zapytają cię o atrakcyjność programu, o to jak funkcjonują metodyki, co sądzisz o aktualnej formie Prawa Harcerskiego i wiele innych rzeczy. Możesz też sam rzucić pomysłem, o co powinni być zapytani inni.

Piotr Górniak - przyboczny 335 KDSH Niewidzialni. Uczeń pierwszej klasy liceum. Miłośnik poezji Zbigniewa Herberta, żelków i historii.