Po Prostu

Archiwum / Magdalena Grześkowiak / 30.06.2012

Piszą o sobie, że prowadzą zbiórki i pracują dla młodych ludzi. I, że chcą zmieniać świat. – Tak po prostu. Debiut Małopolskiej telewizji internetowej, a w nim – o harcerstwie na luzie.

pp

Dziesięciominutowy podcast, którym inicjuje swoje działanie telewizja Po Prostu.tv wygląda bardzo zachęcająco. Ciekawy opening, całkiem rezolutne komentarze prowadzących – Piotra Salwińskiego i Grzegorza Turbasy, skłaniają do wyczekiwania dalszych odcinków. Solidnie przygotowana relacja ze ScoutCap – piłkarskiego turnieju oraz rozmowa z Bartkiem Zawiszą i Maciejem Żurawskim – zdecydowanie zapewniają telewizji PoProstu.tv dobry start. Chłopaki z ekranu zadeklarowali też swoją gotowość do pracy. Jesteśmy otwarci, i bardzo chętnie będziemy zamieszczać Wasze materiały, które do nas nadeślecie. Jeśli organizujecie jakąś ciekawą imprezę, rajd, festiwal – mówi Grzegorz Turbasa, a znad ramienia dopowiada mu Piotr Salwiński – Jesteśmy dla was. PoProstu.tv chętnie pojawi się, także ze swoją kamerą na każdej niebagatelnej małopolskiej imprezie.

Pierwszy odcinek programu możecie oglądać tutaj: www.poprostu.tv

A chłopaków znajdziecie także na Facebooku: www.facebook.com/poprostu.tv