Podejmij wodne wyzwanie Austriaków!

Archiwum / 10.12.2007

Poznawaj przez ponad tydzień wodę – wszystkimi zmysłami i z różnych pespektyw! Wymieszaj się z 3000 harcerzy i wędrowników z obcych krajów, porozmawiaj nie tylko po angielsku, ale i w bardziej egzotycznych językach! Weź kilka ręczników i kompletów kąpielowych! Będzie gigantyczna zabawa w gigantycznej wodzie!

Organizatorzy zachęcają do podjęcia wodnego wyzwania.

„Chcemy być świadomi znaczenia wody jako źródła życia i wartościowych dla człowieka zasobów. Chcemy zajmować się wodą w sposób kontrolowany i świadomy.”

W czasie zlotu każdy uczestnik weźmie udział w masie świetnych wodnych gier, będzie mógł spróbować sportów wodnych, zastanowić się, czym jest dla niego woda, a także poznać ją… od innej strony!

Motto zlotu to:
Woda – spróbuj, doświadcz, przemyśl, baw się i po prostu stań się jej częścią!

{multithumb thumb_width=400}

Austriacy obiecują:
„Kiedy usłyszycie mieszaninę języków, od razu pomyślicie: „To jest miejsce dla mnie!”. Sami zadecydujecie, co chcielibyście robić podczas trzydniowej wycieczki. Przedstawimy wam możliwość uczestnictwa w różnych zajęciach, ale do żadnego z nich nie będziecie zobowiązani. „Łap dzień”. Pozostałe dni spędzicie w obozie, gdzie będzie wiele okazji, żeby odpocząć w, na, z lub bez wody.”

Komu nie straszne wodne igraszki, ma wolne €250 (koszt dla wędrowników), jest w wieku 16-20 lat, temu pozostaje tylko sprawdzić koszt dojazdu do St. Georgen/Attergau w Austrii i nie martwić się niczym innym.

Zlot odbywa się w dniach 5 – 14 sierpnia 2008 r.

Wpisowe obejmuje: program, wyżywienie, zakwaterowanie, podręcznik obozowy, pobyt w domach skautów (tzw. home hospitality). Uczestnicy samodzielnie pokrywają koszty dojazdu i dodatkowych wycieczek.

Zgłoszenia i więcej informacji znajdziecie na stronie zlotowej www.aqua2008.at

Na podstawie materiałów w tłumaczeniu pion. Marii Wojtuszewskiej