Prezentacje

Archiwum / 30.08.2006

Power Point nie wymaga znajomości wszystkich języków programowania a przyda się takze poza harcerstwem. Warto się zastanowić dlaczego na Watrę macie ze sobą przywieźć prezentację druzyny a potem się do niej przylozyć.

Z prezentacjami zawsze jest strach. Gdy po raz pierwszy pojawiły się na Watrze w Suchej Rzeczce, wiele z nich były rozbudowanymi Curriculum Vitae wzbogaconym o wirujące zdjęcia. Wirujące do tego stopnia, że pierwsze rzędy zaczynały w połowie nocy filmowej cierpieć na objawy choroby lokomocyjnej. W następnym roku w Górnej Wetlinie już było lepiej, pojawiło się obok prezentacji w Power Poincie wiele filmów, salwy śmiechu wybuchały częściej, tak jak i pomruki uznania.
Wiele drużyn ma mnóstwo zabawy przy robieniu prezentacji i kręceniu filmów.. – Poprzednie dwa filmy montowaliśmy po kilkanaście godzin każdy- mówi Łukasz Kmiotek z Poznania- teraz gdy spotkamy się wszyscy i chcemy powspominać to sobie tamte watrowe filmy puszczamy.  Wielu wykorzystuje także przywożone na Watrę materiały w późniejszej, śródrocznej pracy- Na spotkaniu rodziców gdy puszczamy dobrze nakręcony film to od razu patrzą na nas inaczej.
Filip Springer