Wędrowniczy Wybuch – warsztaty

Wydarzenia / Aleksandra Bernat / 02.05.2014

Jeden z punktów Wiosennej Akcji Szkoleniowej organizowany przez Szkołę Instruktorską Chorągwi Wielkopolskiej przeznaczony dla przybocznych oraz drużynowych drużyn wędrowniczych.

Podstawowe informacje:

Miejsce: Stanica Hufca ZHP Poznań-Nowe Miasto „Orle Gniazdo” w Imiołkach

Termin: 2-4 maja 2014 r.

Zgłoszenia: do 11 kwietnia przez ankietę dostępną tutaj

Koszt: 50 zł – członkowie Chorągwi Wielkopolskiej, 65 zł – osoby spoza Chorągwi Wielkopolskiej

Kontakt: [email protected] – komendantka Wiosennej Akcji Szkoleniowej

Więcej informacji: www.zkk.zhp.wlkp.pl/was/wedrownicy.html

Upewnij się, czy twój cel pozostaje w harmonii z całą twoją osobą. Cele nie polegają na zdobyciu tego, co chcesz, kosztem innych. Najwartościowsze i najbardziej satysfakcjonujące rezultaty osiągane są przez negocjacje i współpracę, tak aby ustanowić wspólne cele, dzięki czemu każdy ma szansę stać się zwycięzcą.

Druhu drużynowy! Druhno drużynowa! W naszym związku to Ty jesteś najważniejszy/a. Jesteś podstawą i fundamentem, a podstawa i fundament chcą być silne, aby nie zawieść tego, co jest na nich budowane.

Codzienne obowiązki, szkoła, uczelnia, praca. Trochę tego jest i czasami brakuje nam chęci. Ale wędrownik nieustannie szuka źródeł, dzięki którym nabierze siły. Takim źródłem są właśnie te warsztaty. Nie zwlekaj i daj się porwać na jeden weekend, który zaowocuje w wielu, wielu kolejnych!

Na warsztatach zostaną omówione następujące treści:

• wspólne tworzenie planu pracy drużyny
  • rola lidera w różnych etapach działania drużyny
  • moderacja projektów, pracy i spotkań
  • odpowiedzialność i samorządność w drużynie wędrowniczej

Aleksandra Bernat - drużynowa 4 DSH „Wilki” oraz uczennica 2 klasy liceum. Po godzinach lubi piec, gotować, jeździć na rowerze, obejrzeć dobry film oraz… zadania z matematyki.