Wiosenne czarowanie

Archiwum / 15.05.2012

czarowanieŚpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie oto chodzi, jak co komu wychodzi.

Ta prawda zawarta słowach piosenki jest wszystkim dobrze znana i na szczęście coraz popularniejsza w niejednym muzycznym show. Bo magia piosenki jest taka, że niezależnie od posiadanych zdolności, czyni ludzi lepszymi. Na czarowanie i oczarowywanie muzyką zaprasza, po raz kolejny, Hufiec ZHP Legionowo.

Chcesz śpiewać? Śpiewaj! Nic prostszego! Wystarczy zgłosić się na Wiosenne Czarowanie i zaczarować wszystkich swoją pozytywna energią!

Termin: 18-20 maja.2012 r.

Gdzie: Legionowo

Za ile: 2 zł

Dla kogo: zuchów, harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników

Festiwal będzie trwać trzy dni:

• I dzień (piątek) – przesłuchania konkursowe kategorii zuchowej oceniane przez Jury konkursu, koncert niespodzianka, wspólne wieczorne granie i śpiewanie
  • II dzień (sobota) – przesłuchania konkursowe kategorii harcerskiej i open oceniane przez Jury konkursu, koncert zespołu, wspólne wieczorne granie i śpiewanie
  • III dzień (niedziela) – ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, koncert laureatów oraz koncert gwiazdy

Miejsce:

• Dzień I i II – Szkoła Podstawowa nr 1 w Legionowie, ul. Zakopiańska 4
  • Dzień III – Ratusz Miejski w Legionowie ul. Piłsudskiego 41

Zgłoszenia:

Na stronie internetowej www.wiosenneczarowanie.pl w zakładce „Regulamin” można ściągnąć gotową kartę zgłoszeniową. Pierwszym krokiem do zgłoszenia swojego udziału w festiwalu jest przesłanie, w wersji elektronicznej (na adres info(at)wiosenneczarowanie.pl ), uzupełnionej karty zgłoszenia.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 04.05.2012 r. Jeżeli chętnych będzie zbyt dużo, o przyjęciu będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Szczegóły w Internecie na www.wiosenneczarowanie.pl

Pytania: info (at) wiosenneczarowanie.pl