Wyzwanie

Ogólne / 14.09.2010

wyzwanieW imieniu 88 Grunwaldzkiej Drużyny Starszoharcerskiej „Róża Wiatrów” oraz Komendy Hufca ZHP Oborniki im. hm J. Miękusa chcemy serdecznie zaprosić na Rajd Harcerski „Wyzwanie”, który odbędzie się 24-26 września 2010 roku.

Na tegorocznym rajdzie „Wyzwanie” pokażemy Wam, w jaki sposób można pracować z specjalnościami harcerskimi, oraz będziemy chcieli zachęcić Was do pracy z nimi w przyszłości. Na naszym rajdzie poczujecie przedsmak specjalności:
lotniczej (przy dobrych warunkach atmosferycznych),
turystycznej,
wodnej,
ratowniczej,
obronnej,
łącznościowej,
artystycznej,
sportowej.

W programie m.in.: przelot motolotnią, kajaki, przeprawa pontonowa, gra ratownicza, techniki linowe, BNO, łączność radio-telefonowa, konkurencje sportowe, manualne etc.

Termin: rajd odbędzie się bez względu na pogodę w dniach 24-26 września 2010 roku.
Baza imprezy: Zespół Szkół w Rożnowie
Wpisowe: 20 zł od każdego uczestnika imprezy (w tym opiekuna).
Zgłoszenia: zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie według załączonego wzoru.
UWAGA! Każdy patrol musi posiadać pełnoletniego instruktora bądź opiekuna, który bierze udział w Zlocie jako uczestnik.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres:
komenda hufca ZHP Oborniki
ul. Piłsudskiego 28
64-600 Oborniki

lub pocztą elektryczną: [email protected]; w temacie należy podać: Zgłoszenie (drużyna) start harcerski 2010.

Wpisowe należy uregulować na starcie imprezy w dniu rozpoczęcia.

Termin zgłoszeń upływa w dniu 17 września 2010

Zadanie przedrajdowe:
W ramach zadania przedrajdowego drużyna przygotowuje 5-minutowy filmik fabularny bądź sensacyjny.

Uprawnienia uczestników
Organizator w ramach wpisowego zapewnia:
• nocleg w warunkach turystycznych,
• pamiątkowy znaczek,
• gorący posiłek w sobotę,
• okolicznościowy dyplom,
• puchary i nagrody dla najlepszych,
• radosny uśmiech we wszystkich okolicznościach,
• posiadanie własnego poczucia humoru.

Kontakt:
phm Krzysztof Chodziak
GG: 5711619

Wzór karty uczestnika można otrzymać drogą elektroniczną po napisaniu na adres podany w kontakcie albo pod adresem [email protected].