Kącik czytelniczy. Harcerski Szlak #2

Na Tropie Kultury / Maria Korcz / 25.04.2021

Niedawno pisaliśmy o tym, że nasza redakcja współtworzy nowy format telewizji ZHP360 – Harcerski Szlak. Za nami drugi odcinek, a w nim kolejne czytelnicze polecenia.

Zaletą prasy w naszej organizacji jest to, że jest ona szeroko dostępna w internecie. Bez żadnych opłat ani kodów dostępu, każdy może czytać miesięcznik dla instruktorów Czuwaj, kwartalnik Z perspektywy, kwartalnik Zuchowe Wieści oraz nas, czyli Internetowy Magazyn Wędrowniczy Na Tropie.

Jeśli to, co polecamy w ostatnim odcinku Harcerskiego Szlaku, wzbudziło wasze zainteresowanie wystarczy, że to wygooglujecie. Ale niech będzie, mamy też rozpiskę dla leniwych:

1. Czuwaj, luty 2021
  2. Zuchowe Wieści, zima 2020/21
  3. Na Tropie, felieton Przez żołądek do serca

I to właściwie strzał w kolano, bo teraz nie musicie już oglądać odcinka, żeby dowiedzieć się, co warto czytać w tym miesiącu. Ale mimo to zachęcamy, bo można zobaczyć, jak wyglądamy, a to już rzecz, której z żadnego artykułu się nie dowiecie. Albo co ważniejsze, wyjaśniamy czemu akurat te, a nie inne teksty wam polecamy i jaki, dość ważny, wspólny mianownik je łączy. I może pomożecie odpowiedzieć nam na pytanie: czy teraz już możemy nazywać się youtuberami?

Maria Korcz - komendantka jednego z poznańskich szczepów, studentka ekonomii, w Na Tropie szefowa działu Na Tropie Kultury.