Na Tropie 1/2024

Archiwum / 08.02.2024

Stars above us – Intercamp 2024

(Wyjdź w swiat/Julia Gierasimiuk)

„Gwiazdy nad nami” to jedno z przewodnich haseł najbliższego Intercampu. Harcerze i skauci z całego świata rozbiją wspólnie namioty w Świeradowie-Zdroju. Co zatem ciekawego zaplanował zespół programowy na tę imprezę?

(czytaj więcej)

„Bądź” na Watrze Wędrowniczej

(Jestem w Związku/Joanna Sztanka)

Zanim się obejrzycie, nadejdzie czas pakowania się na na Wędrownicza Watrę 2024. Tegoroczny zlot będzie mieć niepowtarzalny charakter. Jeżeli jesteście ciekawi, czym zaskoczy Was ta edycja, przeczytajcie artykuł!

(czytaj więcej)

Za moich czasów…

(Instruktorski Trop/Zuzanna Gaweł)

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie zastanawiał się nad słusznością używania technologii w harcerstwie. No więc właśnie – można czy nie można?

(czytaj więcej)

O KUDRe, dobre to było!

(Jestem w Związku/Julia Gierasimiuk)

Prawie rok temu napisałam tekst ogólnie opowiadający o imprezach akademickich. Teraz czuję niedosyt i postanowiłam napisać tekst po każdym z tych wydarzeń. Na pierwszy ogień padł KUDR.

(czytaj więcej)

Zimą w Tatry! Kulturalnie

(Na Tropie Kultury/Aleksandra Tarczydło-Ostasz)

W styczniowym tekście zapraszam Was do wspaniałego zakopiańskiego muzeum, proponuję przeciekawy podcast, a na deser polecam świeżutką pozycję z kategorii „literatura górska”. Zapraszam Was w Tatry. Kulturalnie.

(czytaj więcej)

Wszystkim nie dogodzisz

(Radosław Rosiejka/Felietony)

Trudno czasami coś zrobić w organizacji, w której prawie każdy jest ekspertem i wszystko wie najlepiej. Ci eksperci albo będą usilnie przekonywać, że się mylisz, albo stwierdzą, że rób sobie, co chcesz, bo oni i tak się do tego nie zastosują.

(czytaj więcej)

Przeczytaj też: